2.6.2016

כלכליסט: וויקס משיקה מוצר חדש

Wix משיקה מוצר חדש לבעלי מסעדות לניהול משלוחים באינטרנט ובמובייל
מדובר בפתרון טכנולוגי ששם דגש על יצירה וניהול מערך הזמנות אונליין - ללא עמלות - המאפשר לבעלי מסעדות להפעיל מערכת משלוחים עצמאית ללא צורך לסמוך על שרותי משלוחים יקרים

חברת Wix השיקה את Wix Restaurants, פתרון טכנולוגי מקיף לבעלי מסעדות, שהמאפשר להם לבנות ולנהל את העסק אונליין, בשיטת עשה-זאת-בעצמך, וללא עמלות. Wix Restaurants הוא המוצר הראשון להזמנות משלוחים אונליין המשחרר את בעלי העסקים מהתלות בפלטפורמות הזמנות מזון הגובות עמלה של עד 15% עבור כל עסקה, ושעשויה להגיע לעלות של אלפי דולרים עבור בעל העסק.
פיתוח וניהול אתרים וויקס
בניית אתרים בוויקס

המוצר החדש כולל תפריטים אונליין בעלי גמישות מירבית המאפשרת התאמה מדויקת לצרכי בעל העסק ולהוספה בקלות לאתר האינטרנט ולעמוד העסקי בפייסבוק; קבלת הזמנות אונליין ללא עמלות ישירות מהלקוחות דרך אתר האינטרנט של העסק, ובנוסף, קבלת תשלומים אונליין באמצעות אינטגרציה עם 16 פלטפורמות תשלומים; מגוון אפשרויות לקבלת תשלום מלקוחות ביניהן תשלום באתר האינטרנט, פיצול תשלומים ותהליך הזמנה מהיר ללקוחות חוזרים; ניהול תקשורת עם לקוחות באמצעות דיוור אלקטרוני, כולל שיתוף ברשתות חברתיות, ומותיר שליטה מלאה על פרטי הלקוחות אצל בעל העסק; פתרון מלא למובייל הכולל אתרים, תפריטים, הזמנות ותשלומים במובייל; תבניות אתרים שעוצבו במיוחד עבור מסעדות.

מנכ"ל החברה, אבישי אברהמי, מסר, "Wix נשארת נאמנה למטרה שלה: לספק לבעלי עסקים פתרון מקיף להשקה ולניהול ברשת של העסק שתמיד חלמו עליו. Wix Restaurants היא התוספת האחרונה לסל המוצרים שלנו".

"יצרנו את Wix Restaurants כדי שבעלי מסעדות מכל הסוגים יוכלו להרחיב את העסק שלהם באמצעות פתרון מקוון מקצועי ונגיש" אמר יואב עמית, מנהל Wix Restaurants. "מעתה כל מסעדה תוכל לשמור על קשר ישיר עם הלקוחות שלה, משלב הגילוי ועד הצ'ק אאוט, תוך שמירה על חוויית משתמש ברמה הגבוהה ביותר".