7.7.2016

עיצובי פרחים ליום חתונה

עיצוב פרחים לחתונה
עיצוב בפרחים
חתונה נחשבת כאחד האירועים המשפחתיים המפוארים ביותר.
בגלל זה בזמן האירוע והחופה משתמשים בהראה מראות שונים של פרחים. עם פרחים מקשטים כמעט הכל - קירות, מעקה של מדרגות, משקופי דלתות, שערים ,את פריטי הלבוש של המתחתנים והאורחים ,אגרטלים עם סידורי פרחים ופרחים בדרך לחופה.
והתמונה לא מלאכ אם אין שולחנות המקושטים פרחים.
עיצוב חתונות בפרחים
עיצוב פרחים לחתונה
כדי שהאורחים יראו אחד את השני ויוכלו לשוחח, שמים על השולחן וואזות נמוכות עם פרחים בעלי גבעול קצר. פרחים שנראים טוב במיוחד על השולחן הם לרוב פרחי היער, כמו : חרציות, צבעונים, ציפורן, פרזיות וכמובן וורדים.
לרוב בוחרים את הפרחים שבהם הפרח עצמו אינו גדול. לפעמים בוחרים את הטובים ביותר כמו לדוגמא : ארכידאות או סוגים יקרים ונדירים של וורדים.

הזרים יראו יותר מקוריים אם לא לשים אותם בוואזות אלא בקערות סלט חצי שקופות או בקנקני חלב קטנים. גם כוסות יין גבוהות מקריסטל יתאימו מאוד לפרחים.
דרכים מסורתיות לקישוט שולחן החתונה-
קיימות דרכים שונות לקישוט שולחן החתונה. הדרכים יכולות להתבטא בסוגים שונים של וואזות ובצמחים שונים.
נסתכל על כמה דרכים שמעצבי פרחים מציעים לתוצאה טובה ביותר.

פרחים לשולחנות לחתונה
פרחים בלי וואזות
*פרחים בלי וואזות - את הפרחים מכינים 24 שעות לפני החתונה. שמים אותם בשלמותם במים כדי שייספגו בנוזלים.
לאחר מכן, ביום החתונה שמים את הפרחים עם או בלי הגבעול בצדי השולחן, במרכז השולחן ו/או בצורות גאומטריות שונות ברחבי השולחן. כדי שהפרחים יחזיקו מחזקים אותם.עם שעווה ,ובשביל לשמור על מפה יקרה שמים מתחתייה נייר ניילון.

פרחים לחתונה  ק'יו 7 לימו בוואזות גבוהות
פרחים בוואזות גבוהות
*קומפוזיציה בוואזות גבוהות -
וואזה גבוהה נחשבת וואזה שהיא אינה מעל 30 סנטימטר , אם הוואזה תיהיה גבוה יותר היא תפריע לאורחים לראות את החתונה. לרוב שמים כמה וואזות באותו גובה על מנת להשאיר סימטריה או וואזה אחת גדולה באמצע השולחן. בכל מקרה הזר צריך להיות קל, תבניתי וכזה שלא יסתיר לאורחים את תמונת החתונה.

פרחים לחתונות - זרים בוואזות נמוכות
זרים בוואזות נמוכות
*זרים בוואזות נמוכות - הבחירה הכי טובה לשולחן חתונה .
נראה טוב עם זרים לא גדולים בצורת כדור או משולש שאפשר לפרוס לאורך כל השולחן ובשביל חיזוק הוואזה שלא תיפול מחזקים אותן במחטים.

פרחים לחתונות - זר מטפס
זר מטפס
*זר מטפס- קומפוזיציה יפה מאוד שמצריכה הרבה מקום. זר הנמצא בוואזה שממנה הפרחים יוצאים ו"מטפסים" לאורך כל השולחן. את מרכז הקומפוזיציה מקשטים לרוב באמצעות ליליות או וורדים ובשביל החלק "המטפס" משתמשים בקיסוס או אספרגוס שמקשטים בפרחים קטנים.

פרחים לחתונה - פרחים שוחים
פרחים שוחים
*פרחים שוחים - המראה המושלם בשביל אווירה מרעננת שמתאימה בדיוק לימים החמים.
וואזה נמוכה ורחבה בגווני פסטל המלאה במים ובתוכה זרים קטנים של פרחים או פרחים הצפים על המים.

פרחים חתונה - זרים מיניאטוריים
זרים מיני
*זרים מיניאטוריים - לוקחים כל מסויים קטן, כמו -כוס, כוסית או כוס יין ובתוכם שמים פרח קטן או זר קטן ושמים ליד כל אורח.מתחתנים? כל מה שצריך לחתונה - זה אצלנו, ב-ק'יו 7 לימו! עיצוב אולמות בפרחים, זרי כלה, קישוט רכב לחתונה, רכבים יוקרתיים להשכרה ועוד...